TIP: Nádobí na food festival

Léto přeje venkovním akcím a setkávání se s lidmi. Oblíbené jsou zejména v posledních letech tak zvané festivaly jídla. Jídlo totiž miluje naprosto každý! Chystáte se na food festival? Vybavte se u nás a pořiďte si vše, co potřebujete!

Kvalitní nádobí na food festivaly

Jednorázové nádobí je třeba mít pro každou pochutinu, kterou ve svém stánku budete nabízet. Ať už to budou drobné kanapky, nebo celé kompletní chody, či drinky, jednorázové nádobí jistě využijete pro každého návštěvníka. A pokud budete nabízet i nápoje, myslete na vybavení i v tomto duchu!

Moderní a ekologické nádobí

V naší nabídce jsou připraveny velmi moderní talíře a misky a kelímky na studené i teplé nápoje. Pořídit můžete i kompletní menu boxy. Vše nabízíme v klasickém papírovém nebo plastovém provedení, ale pořídit si u nás můžete i moderní ekologické nádobí!

brunch-choice-crowd-dining-food-options-eating-concept_53876-42807
Vybírat můžete z velmi obsáhlé nabídky designově zpracovaného nádobí pro food festival. Samozřejmě můžete zakoupit i drobnosti, bez kterých se při servírování neobejdete - ubrousky, příbory, brčka, bodce a napichovátka, nebo dokonce třeba papírové kapsy nebo tašky! Náš internetový obchod vás pro food festival vybaví i hygienickými potřebami - průmyslové utěrky, odpadkové pytle a mnoho dalšího u nás najdete také v širokém sortimentu a především za velkoobchodní ceny!

 

Talíře a misky z cukrové třtiny   Dřevěné talíře a misky   Talíře a misky z palmových listů
         
Talíře a misky z cukrové třtiny   Dřevěné talíře a misky   Talíře a misky z palmových listů

 

Misky z bioplastu (PLA)   Ekologické menu boxy    Bio krabičky
         
Misky z bioplastu (PLA)   Ekologické menu boxy   Bio krabičky

 

 

Bio kelímky na kávu   Bio kelímky PLA   Kelímky na drinky 
         
Bio kelímky na kávu   Bio kelímky PLA   Kelímky na drinky

 

 

 Napichovátka na steak    Brčka   Příbory
         
Napichovátka na steak   Brčka   Příbory