Vše pro jídlo a pití z PLA - bioplastu!

Bioplast PLA - co to vlastně je? Jedná se vlastně o zcela přírodní materiál, tedy biomateriál, který je využíván pro výrobu všeho možného. V naší nabídce najdete sortiment jednorázového nádobí, které je velmi moderní, designové, ekologické a především zcela rozložitelné a kompostovatelné! 

Moderní PLA - rozložitelné bioplasty

Zde vidíte, že i pro výrobu kelímků, misek, boxů na jídlo nebo dokonce příborů lze využít i přírodní alternativy, které nezatěžují naše životní prostředí, jsou velmi šetrné a šetří samozřejmě i naše zdraví! 

Bio termo kelímek na kávu

 

Nejčastěji vyráběným bioplastem, který je k dostání i u nás, je PLA z kukuřice. Vyrábět lze ale i nádobí z dalších rostli, které jsou bohaté na škrob. Těmi jsou například brambory, řepa nebo sója a cukrová třtina. Talíře a misky z cukrové třtiny u nás můžete zakoupit také! 

Bioplast vyniká podobnými vlastnostmi jako ten klasický, na který jste byli dosud zvyklí. Je pružný, pevný, formovatelný a dají se z něj vyrobit nejrůznější obaly na potraviny, nebo kelímky, misky a talíře. Navíc pocházejí z obnovitelných rostlinných surovin a jsou kompostovatelné s garancí rozložení do 3 - 5 týdnů. 

 

Bio kelímky a misky

Kvalitní a pevné kelímky a misky z bioplastu jsou transparentní a vhodné nejen pro limonády nebo pivo, ale i pro míchané koktejly a mnoho dalších pochutin.

Bio kelímek PLA 180/200ml transparentní   Bio kelímek PLA 200/250ml transparentní   Bio kelímek PLA 400/575ml transparentní

 

 

BIO Miska z PLA 60ml transparentní   BIO Miska z PLA 120ml transparentní   BIO Miska z PLA 470ml transparentní   BIO Miska z PLA 940ml transparentní

 

 

Bio kelímky na kávu

I svou kávu si nyní na cestách můžete vychutnat s čistým svědomím a ohledem k naší přírodě! Bio kelímky na kávu nabízíme v několika velikostech a designových provedeních.

 

Bio kelímek na kávu 100ml/120ml   Bio kelímek na kávu 360ml/380ml   Bio kelímek na kávu 480ml/490ml

 

 

Bio papírové misky

Ať už si chcete vychutnat polévku nebo jídlo ze stánku nebo restaurace, které se nehodí do menuboxu, přijdou jistě vhod tyto bio papírové misky z bioplastu PLA. 

Bio papírová miska 355ml   Bio papírová miska 235ml   Bio papírová miska 470ml   Bio papírová miska 710ml   Bio papírová miska 940ml

 

 

Bio boxy na jídlo 

Klasické menu boxy na jídlo, které znáte můžete snadno nahradit i těmito designovými boxy na jídlo z PLA! Zkuste něco nového, moderního a především ekologického!

BIO krabička s okénky malá   Bio papírový box snack   BIO krabička s okénky

 

 

Bio příbory a brčka

Kdybyste k výše uvedenému nádobí dali svým návštěvníkům klasický plastový příbor, uřízli byste si nejspíš pěknou ostudu! Když už jdete s dobou, musíte mít vyladěné vše do posledního detailu! Tedy i příbory nebo brčka z PLA.

Bio lžíce   Bio vidlička   Bio nůž   Bio brčko jumbo černé