NOVINKA - Eko nádobí z cukrové třtiny!

Kde se vzala novinka v našem sortimentu - ekologické nádobí? Řadíte se mezi ty, kterým záleží na našem životním prostředí? Nechcete již dál podporovat hromadění plastových výrobků, které nelze recyklovat a které přírodu velmi zatěžují! Pak je tato nabídka určena přesně pro vás.

EKOLOGICKÉ NÁDOBÍ Z CUKROVÉ TŘTINY

V našem sortimentu nyní jako novinku najdete moderní jednorázové nádobí z cukrové třtiny, které obstojí i pro náročné požadavky v současném gastronomickém průmyslu. Toto bio nádobí je vhodné jak pro studené, tak i pro teplé pokrmy a je určeno i pro ohřívání v mikrovlnné troubě. Nabízí tedy mnoho možností využití!

cukrova_trtina

Tyto talíře i misky jsou velmi pevné a odolné. Jsou dokonce pevnější než klasické papírové talíře a skvěle odolávají mastným potravinám a omáčkám. Využít je můžete tedy ve svých restauračních zařízeních a bistrech, kde svým návštěvníkům nabízíte jídlo sebou, ale upotřebění najdou i ve stáncích s rychlým občerstvením, nebo na výstavách, městských slavnostech a festivalech, kam vyrazíte se svým stánkem. Tato sezóna se blíží a proto byste se měli i vy vybavit pořádně velkou zásobou a věřte, žei samotné ekologické nádobí vám přiláká mnohem více zákazníků! Bio talíře z cukrové třtiny jsou určeny pro elegantní prezentaci a servírování jídla. Vyráběny jsou z materiálu bagasse, vláknitého materiálu který vzniká jako vedlejší produkt při extrakci cukrové třtiny. 

Cukrová třtina Bagasse

Bagasse je ideální alternativou šetrnou k životnímu prostředí. Bagasse je materiál vyrobený z odpadu z výroby cukru. Když je cukr extrahován z cukrové třtiny, zbude vláknitý materiál. Tento materiál je rozdrcen a vyčištěn na vlákna. Právě z tohoto materiálu mohou být vyrobeny různé druhy výrobků, které jsou vhodné pro horké i studené pokrmy a dokonce i pro ohřev v mikrovlnné troubě. Kromě toho je bagasse 100% biologicky rozložitelný a může být snadno kompostován. Za řízeného kompostování je bagasse degradována během 30-90 dnů. 

EKO MISKY S VÍČKEM

Do klasických malých misek s víčkem můžete dát nejen horkou polévku, ale třeba i omáčku, nebo oblíbené halušky, či nudle. Díky víčku je zaručen snadný transport. Nabízíme dvě velikosti o objemu 60ml nebo 120ml. 

 Víčko na misku 120ml z cukrové třtiny  Eko miska z cukrové třtiny 60ml  Eko miska z cukrové třtiny 120ml

KULATÉ EKO TALÍŘE

Kulaté talíře představují naprostou klasiku. U nás najdete talíře dělené, hluboké i mělké. Vybírejte podle potřeby nebo podle rozměru. Mělké talíře máme v průměru 18cm, 23cm nebo 26cm. 

 Bio talíř z cukrové třtiny průměr 26cm 3-dílný  Bio miska z cukrové třtiny 400ml  Bio talíř z cukrové třtiny průměr 26cm

SERVÍROVACÍ EKO TALÍŘE

Pokud máte cateringovou firmu a dodáváte obložené mísy a talíře, jistě víte, že je důležitá prezentace pohoštění. Díky našim servírovacím talířům a tácům se vám podaří připravit skvělé pohoštění a ještě si šplhnete díky volbě ekologického nádobí! 

 Talíř BIO čtvercový z cukrové třtiny 26x26x1,9cm  Talíř BIO čtvercový z cukrové třtiny 16x16x1,5cm  Bio talíř obdelník z cukrové třtiny 15x20cm
   Bio talíř oválný z cukrové třtiny 19x26cm  

HNĚDÉ BIO TALÍŘE

Pokud stojíte o to, aby již na první pohled bylo vidět, že se jedná o ekologické nádobí, můžete si pořídit tohle v hnědém provedení. Stejně, jako předešlé bílé varianty, se jedná o nádobí z cukrové třtiny, které je 100% biorozložitelné a kompostovatelné. 

 Talíř Design z cukrové třtiny 23x23x1cm  Miska Design z cukrové třtiny 14x14x3cm  Talíř Design z cukrové třtiny 16x16x1cm