NOVINKA - Eko nádobí z cukrové třtiny!

Kde se vzala novinka v našem sortimentu - ekologické nádobí? Řadíte se mezi ty, kterým záleží na našem životním prostředí? Nechcete již dál podporovat hromadění plastových výrobků, které nelze recyklovat a které přírodu velmi zatěžují! Pak je tato nabídka určena přesně pro vás.

EKOLOGICKÉ NÁDOBÍ Z CUKROVÉ TŘTINY

V našem sortimentu nyní jako novinku najdete moderní jednorázové nádobí z cukrové třtiny, které obstojí i pro náročné požadavky v současném gastronomickém průmyslu. Toto bio nádobí je vhodné jak pro studené, tak i pro teplé pokrmy a je určeno i pro ohřívání v mikrovlnné troubě. Nabízí tedy mnoho možností využití!

cukrova_trtina

Tyto talíře i misky jsou velmi pevné a odolné. Jsou dokonce pevnější než klasické papírové talíře a skvěle odolávají mastným potravinám a omáčkám. Využít je můžete tedy ve svých restauračních zařízeních a bistrech, kde svým návštěvníkům nabízíte jídlo sebou, ale upotřebění najdou i ve stáncích s rychlým občerstvením, nebo na výstavách, městských slavnostech a festivalech, kam vyrazíte se svým stánkem. Tato sezóna se blíží a proto byste se měli i vy vybavit pořádně velkou zásobou a věřte, žei samotné ekologické nádobí vám přiláká mnohem více zákazníků! Bio talíře z cukrové třtiny jsou určeny pro elegantní prezentaci a servírování jídla. Vyráběny jsou z materiálu bagasse, vláknitého materiálu který vzniká jako vedlejší produkt při extrakci cukrové třtiny. 

Cukrová třtina Bagasse

Bagasse je ideální alternativou šetrnou k životnímu prostředí. Bagasse je materiál vyrobený z odpadu z výroby cukru. Když je cukr extrahován z cukrové třtiny, zbude vláknitý materiál. Tento materiál je rozdrcen a vyčištěn na vlákna. Právě z tohoto materiálu mohou být vyrobeny různé druhy výrobků, které jsou vhodné pro horké i studené pokrmy a dokonce i pro ohřev v mikrovlnné troubě. Kromě toho je bagasse 100% biologicky rozložitelný a může být snadno kompostován. Za řízeného kompostování je bagasse degradována během 30-90 dnů. 

EKO MISKY S VÍČKEM

Do klasických malých misek s víčkem můžete dát nejen horkou polévku, ale třeba i omáčku, nebo oblíbené halušky, či nudle. Díky víčku je zaručen snadný transport. Nabízíme dvě velikosti o objemu 60ml nebo 120ml. 

 Víčko na misku 120ml z cukrové třtiny  Eko miska z cukrové třtiny 60ml  Eko miska z cukrové třtiny 120ml

KULATÉ EKO TALÍŘE

Kulaté talíře představují naprostou klasiku. U nás najdete talíře dělené, hluboké i mělké. Vybírejte podle potřeby nebo podle rozměru. Mělké talíře máme v průměru 18cm, 23cm nebo 26cm. 

 Bio talíř z cukrové třtiny průměr 26cm 3-dílný  Bio miska z cukrové třtiny 400ml  Bio talíř z cukrové třtiny průměr 26cm

SERVÍROVACÍ EKO TALÍŘE

Pokud máte cateringovou firmu a dodáváte obložené mísy a talíře, jistě víte, že je důležitá prezentace pohoštění. Díky našim servírovacím talířům a tácům se vám podaří připravit skvělé pohoštění a ještě si šplhnete díky volbě ekologického nádobí! 

 Talíř BIO čtvercový z cukrové třtiny 26x26x1,9cm  Talíř BIO čtvercový z cukrové třtiny 16x16x1,5cm  Bio talíř obdelník z cukrové třtiny 15x20cm
   Bio talíř oválný z cukrové třtiny 19x26cm  

HNĚDÉ BIO TALÍŘE

Pokud stojíte o to, aby již na první pohled bylo vidět, že se jedná o ekologické nádobí, můžete si pořídit tohle v hnědém provedení. Stejně, jako předešlé bílé varianty, se jedná o nádobí z cukrové třtiny, které je 100% biorozložitelné a kompostovatelné. 

 Talíř Design z cukrové třtiny 23x23x1cm  Miska Design z cukrové třtiny 14x14x3cm  Talíř Design z cukrové třtiny 16x16x1cm

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení