Papírové obaly pro mnoho příležitostí!

Možná ani netušíte, že na našem internetovém obchodě naleznete i mnoho produktů v kategorii papírové obaly! A nemyslíme jenom papírové sáčky, nebo talíře a tácky, máme toho pro vás mnohem víc!

 

Pečící papír

 

Pečící papír

Pokud takzvaně pečete ve velkém, jistě máte logicky i velkou spotřebu pečícího papíru. Speciálně vyrobený pečící papír odolá i vysokým teplotám v troubě a ochrání nejen pečivo, ale i plech. Pečivo i zapékané pokrmy se nepřichytí k povrchu plechu nebo pekáče a použité zapékací nádobí je pak snadnější umýt. Nabízíme vám 150m roli klasického hnědého pečícího papíru za exkluzivní cenu 290 Kč. 

 

 

Pizza krabice

Pizza krabice

Pokud vlastníte pizzerii, jistě nabízíte svým zákazníkům i rozvoz pizzy až k nim domů. Aby pizza vydržela krásně horká a křupavá přesně jako ve chvíli, kdy ji vytáhnete z pece, je třeba kvalitní obal, který odolá vysoké teplotě a zároveň se nepromáčí. kvalitní papírový obal ve formě krabice na pizzu najdete samozřejmě i u nás a to za velkoobchodní ceny. S potiskem nebo čistě bílou? Pro malou, střední i velkou pizzu, jak je libo!

 

Krabice na dorty s uchem

 

Dortové krabice

Malé zákusky i velké dorty můžete uložit do kvalitních krabic určených na dorty. V nabídce máme nejen menší dortové krabice s praktickým uchem, ale i velké krabice pro kulaté dorty až do rozměru 32 x 32 cm. Pevný papír nepropustí vlhkost, nerozmočí se tak a neprotrhne. V nabídce jsou i dortové krajky, košíčky na svatební výslužky, ale i různé krabice na chlebíčky. Zkrátka vše, co je na sladké i slané dobroty potřeba, když je chcete komfortně přepravit.