Papírové obaly - praktická megabalení za hubičku!

 

V naší nabídce na papírové obaly se skrývá mnoho sortimentu, který využívají nejen obchody a restaurace, ale například i cukrárny a mnoho živnostníků. Nabízíme tedy skutečně výhodné ceny, které uleví Vašim nákladům spojeným s distribucí potravin, či hotových pokrmů. 

Vybírejte megabalení například po 100kusech, která jsou za ty nejnižší dostupné ceny!

 

Papírové sáčky - celou naši nabídku zobrazíte ZDE

Vlastníte malou pekárnu, či fasfoodové občerstvení? Pak samozřejmě využijete papírové sáčky z naší nabídky. Jedná se o kvalitní produkty, na které jsou zákazníci zvyklí. právě proto si pěčivo, či bagety rádi dají do papírového sáčku i u Vás! 

PAPÍROVÝ SÁČEK NA BAGETY       S OKÉNKEM PAPÍROVÝ SÁČEK S OKÉNKEM SÁČEK NA KEBAB SÁČEK NA HRANOLKY

 

Pizza krabice - celou naši nabídku zobrazíte ZDE

Trváte na tom, aby se Vaše pizza dostala k zákazníkům na stůl ještě krásně horká a křupavá tak, jako když ji vytáhnete z pce u sebe v restauraci? Pak potřebujete právě tyto klasické pizza krabice, či další příslušenství, které najdete v naší nabídce!

KRABICE NA PIZZU KRABICE NA PIZZU S POTISKEM STOJÁNEK DO PIZZA KRABIC TERMO-TAŠKA ROZVÁŽKOVÁ       NA PIZZU

 

dORTOVÉ KRABICE - celou naši nabídku zobrazíte ZDE

Výroba dortů a zákusků je velmi náročná, mnohem náročnější je pak ale samotný transport hotového. Naše dortové krabice patří k naprosto klasickým, ale najdete zde i moderní provedení, či praktické produkty s uchem. 

KRABICE DORTOVÁ KRABICE NA DORTY S UCHEM KRABICE DORTOVÁ S POTISKEM KRAJKA DORTOVÁ

 

PAPÍROVÉ TAŠKY STANDARD - celou naši nabídku zobrazíte ZDE

 Neholdujete igelitovým sáčkům a chcete, aby Vaši zákazníci vždy odcházeli spokojení? I pohled na životní prostředí je v obchodě čím dál důležitější. Právě proto nabízíme nepřeberné množství papírových tašek v mnoha rozměrech a to jak přírodní, tak i bílé.