Sezóna grilování začíná! Jednorázové nádobí si ihned oblíbíte!

Sezóna grilování se rozjíždí a jistě každý, kdo zve na grilovačku své kamarády chce mít ve výsledku úklid co nejpohodlnější. Právě proto je k dostání v naší nabídce jednorázové nádobí, které lze využít právě pro tyto účely. Tácy na grilování, ale i brčka, nebo kelímky a plastové talíře - to vše najdete za velkoobchodní ceny právě u nás!

Grilování je vášeň!

Veškeré produkty lze zakoupit a využívat i ve stáncích s občerstvením třeba na festivalech nebo letních výstavách, kde je vysoká koncentrace lidí a spotřeba jednorázového nádobí tedy zrovna tak. 

5557-2

 

 

 

 

 

 

Tác na grilování

Tác na grilování

Tác o rozměrech 34,4 x 22,4cm je vhodný na veškeré tipy grilů a grilovacích kamenů. Lze jej využít pro maso, zeleninu, ale i pro brambory a další pochutiny, které v letě z grilu tolik milujete!

 

Aluminiový tác

Chcete připravit obložené mísy, ale nechcete pak mýt nádobí, nebo riskovat, že se velký porcelánový tác snadno rozbije? Pak právě pro grilování a zahradní párty jsou ideální alu tácy z naší nabídky! Vybírat můžete z různých velikostí. 

Aluminiový tác

 

_vyrn_230tacek-papirovy

PAPÍROVÝ TÁCEK

Ať už se chystáte na opékání buřtů, nebo krkovičky, je potřeba si vše někam položit. Klasické tvrdé papírové tácky jsou vhodné pro využití na zahrádce, ale i na festivalu! 

 

Brčko JUMBO mix barev

Milujete svěží drinky a koktejly? Pak na Vaší párty nesmí chybět barevná brčka, kterými můžete odlišit drinky a usnadnit jejich konzumaci Vašim hostům a zákazníkům.

Brčko JUMBO mix barev 25cm

 

A mnoho dalšího jako jsou například jednorázové plastové či papírové kelímky, jednorázové příbory, nejrůznější plastové a papírové talíře a misky, naleznete na našem eshopu!