Kvalitní papírové ubrusy pro Vaší párty!

Pořádáte slavnostní párty na zahradě a chcete mít vše dokonale upravené? Nebo vlastníte cateringovou firmu a často pořádáte zahradní slavnosti a okázalé rauty? V každém případě nabízíme pro každou příležitost velice odolné a kvalitní jednorázové papírové ubrusy. Jsou vysoce odolné proti tekutinám a tedy právě díky své voděodolné vrstvě se jen tak nepromáčí a neroztrhnou, ani když se na ně postaví orosená sklenička s drinkem, nebo se nedej bože vylije. Veškerý sortiment pro Vás máme skladem za výhodné ceny!

BÍLÉ PAPÍROVÉ UBRUSY

Bílé papírové ubrusy představují naprostou klasiku pro každou slavnostnější příležitost. Hodí se jak na honosnější párty a zahradní slavnosti, tak třeba i na luxusnější akce, jako jsou zahradní svatby v uvolněnějším stylu, které jsou v poslední době velkým trendem! Čistě bílým ubrusem rozhodně nic nezkazíte! Stačí si jen vybrat tu správnou šířku a objednat.

120cm x 50m   80 cm x 50m   100cm x 50m
Papírové ubrusy 120cm x 50m bílý    papírový ubrus v roli 80 cm x 50 m bílý    Papírové ubrusy 100cm x 50m bílý 

 

BAREVNÉ PAPÍROVÉ UBRUSY

Pokud chcete oživit prostřené stoly a nebojíte se změnit bílou v hravou barvu, barevné papírové ubrusy máme v nabídce právě pro Vás! Vybírat můžete z krásných a zářivých barev, které oživí celou zahradní tabuli. Vhodné je doplnit barevné jednorázové ubrusy doplňky, které dodají celému vzhledu ještě větší glanc. Pro každou příležitost na Vaší zahradě nebo na zahradní slavnosti jsou veselé a moderní ubrusy to pravé!

100cm x 10m
zelený
  100cm x 10m
žlutý
  100cm x 10m
modrý
  100cm x 10m
oranžový
papírové ubrusy v roli 100cm x 10m zelený     papírové ubrusy v roli 100cm x 10m žlutý    papírové ubrusy v roli 100cm x 10m modrý     papírové ubrusy v roli 100cm x 10m oranžový 

 

Plastové spony na papírové ubrusy čiré

Plastové spony na papírové ubrusy

Aby papírové ubrusy dokonale přilnuly na každý stůl, nabízíme odolné plastové spony v čirém provedení. Právě proto jsou vhodným doplňkem jak pro bílé, tak pro barevné jednorázové papírové ubrusy.