Stretch folie, lepící pásky a další obalový materiál u nás skladem.

Nabízíte ve svém obchodě doručení přepravní službou? Pak zajisté pro své balíčky, které odesíláte svým zákazníkům, používáte nejrůznější obalové materiály, mezi které patří balící stretch fólie či lepící pásky. 

 

Využijte naše balicí a stretch folie!

Díky důkladně zabalenému balíčku se pak už snadněji lze spolehnout na jeho bezproblémové doručení až ke koncovému zákazníkovi! Pokud využijete naše lepící pásky, díky nimž upevníte a zabalíte krabici, díle bublinkové folie, do kterých zabalíte samotné zboží ještě před vložením do krabice a následně pak stretch folie, kterými zafixujete celou krabici nebo paletu zboží, máte vyhráno! Připravili jsme pro vás nabídku našeho ekonomicky výhodného sortimentu. 

 

Folie fixační 500mm/23my- 2,4kg - 42.0022 - černá

Folie fixační černá

Tato ruční balicí stretch folie je určena pro balení palet i balíků a díky její černé, nepropustné barvě není vidět obsah přepravovaného zboží.

 

Ruční fixační folie transparentní

Trasparentní stretch folie je určena k balení palet nebo velkých balíků. Vyznačuje se perfektní pevností.

Rozměry:

Folie na palety 500mm/23my- 2,4kg - 42.0020 - transparentní

 

 

 

 

 

 

 

 

Bublinková folie 1m x 100m - 46.0001

Bublinková folie

Bublinková folie obalí a ochrání zboží před poškozením. Je standardním doplňkem ve všech provozovnách, kde dbají na vysokou kvalitu doručení malých i velkých zakázek. 

Z bublinkové folie jsme schopni vyrobit přířezy dle Vašeho požadavku na základě poptávky. Šíře bublinkové folie v roli je možné také vyrobit na základě požadavku.

 

 Lepící páska 50x66m Havana - 51.0031

 Lepící pásky

Pokud ve svém obchodě nabízíte zasílání zboží svým zákazníkům, jistě se neobejdete bez klasických pásek na zavření krabic. Naše lepící pásky jsou velmi pevné a pěkně lepivé a lze je využít i pro strojek na odvinování lepicí pásky a tím usnadnit a urychlit celý proces balení zakázky. 

 Lepící páska 50x66m transparentní - 51.0030 - průhledná