Jednorázové nádobí na párty a grilovací sezónu.

Slunečné počasí, dlouhé letní večery.. to přímo láká k posezení na zahrádce jen tak s rodinou, nebo s přáteli! A abyste měli klid a pohodu, je tu pro Vás v našem sortimentu připraveno jednorázové nádobí, které Vám ušetří mnoho času i práce.

Jednorázové nádobí pro párty i festivaly

V našem širokém sortimentu si můžete vybrat jednorázové nádobí nejen pro své osobní potřeby, ale nabízíme především sortiment i pro stánkaře, nebo majitelé hospůdek a restaurací, kteří nabízí grilované pochoutky, nebo široké spektrum teplých, studených, alkoholických i nealko nápojů.

 1

 

Boxy na jídlo a tácy

Tácy na grilování nebo na obložené talíře plné dobrot nabízíme za velkoobchodní ceny. Jsou výhodné ve své pevnosti a nabízíme je i v různých velikostech. Vybírat můžete nejen z nabídky níže, ale máme v sortimentu i mnoho boxů na jídlo, které využívají restaurace nebo hotely pro dovážku jídel, či výdej jídla sebou. Menuboxy máme také skladem v různých velikostech a provedeních.

Tác na grilování   Tác AL   Tác plastový 7 komorový TAPAS s víkem 

 

Plastové a papírové talíře a misky

Nabízíme klasické plastové talíře, které slouží k výdeji hotových jídel. Vybírat můžete z celkových, dělených, nízkých i hlubokých. Papírové talíře a misky, i ty plastové jsou v ekonomicky výhodných baleních a využijí je například stánkaři, kteří jezdí na výstavy, festivaly a nebo třeba městské slavnosti, kde je o pochoutky vždy velký zájem! Misky jsou určeny nejen na polévky, ale například i na saláty. Díky perfektnímu těsnění jsou vhodné i pro restaurace.

Talíř hluboký (cena za 100ks) - průměr 20,5cm    Talíř mělký (cena za 100ks) - průměr 22cm      Talíř PP 3-dílný (cena za 100ks)   Talíř PP 2-dílný (cena za 100ks)    Miska na polévku (cena za 100ks)   
 Miska na hranolky (cena za 100ks)    Miska na salát 600ml (cena za 50ks)    ermo miska na polévku polystyren velká (cena za 25ks)    Miska osmiboká s víčkem (cena za 50ks) - 750ml

 

Plastové kelímky a šálky

Nedílnou součástí jsou samozřejmě i plastové kelímky a šálky, které taktéž v bohaté zásobě najdete na našem internetovém obchodě. Nabízíme nejen klasické kelímky na kávu, na limonády nebo na pivo, ale i kelímky na míchané nápoje nebo na víno, či panáky tvrdšího alkoholu. Více jsme Vám tento sortiment představili minulý měsíc zde - Papírové a jednorázové kelímky pro nápoje a drinky na letní sezónu!

Kelímek na kávu Coffee to go 200ml (cena za 50ks)   Kelímek 0,2 transparent (cena za 100ks)    Kelímek na kávu 200ml (cena za 100ks)   Sklenička na víno s černou nožkou 200ml (cena za 12ks)

 

Příbory, párátka a brčka

K samozřejmému vybavení patří i příbory, parátka a brčka. Ani v tomhle Vás nezklameme a máme pro vás připravenou skvělou nabídku. Vybírat můžete jak plastové, tak i oblíbené dřevěné příbory a sortiment brček, která jsou vhodná nejen pro limonády, ale i pro koktejly a drinky! 

Lžíce polévková bílá (cena za 100ks)    Nůž bílý (cena za 100ks)    Vidlička bílá (cena za 100ks) 

 

Bambusové bodce 12cm (cena za 250ks)   Lžíce dřevěná 16,5cm (cena za 100ks)    Vidlička ze dřeva 16,5cm (cena za 100ks)   Nůž dřevěný 16,5cm (cena za 100ks)

 

Brčko s krčkem (cena za 1000ks)   Brčko JUMBO neon 25cm (cena za 150ks)   Brčko JUMBO černé 25cm (cena za 150ks)   Brčko JUMBO mix barev 25cm (cena za 500ks)