Látkové tašky a bavlněné batohy do města i k vodě!

Léto je stále ještě v plném proudu a letos teploty vybízí k návštěvám koupališť a rybníků. Zabalte si své věci do stylových tašek z naší nabídky! Látkové tašky jsou velmi moderní, pevné a krásně barevné. Můžete se vybrat z mnoha velikostí a gramáže kvalitní bavlny, ze které jsou látkové a bavlněné tašky vyráběny. 

Bavlněné tašky nebo látkové batohy? 

Pokud Vám tašky nepřijdou dostatečně komfortní, můžete si pořídit i batůžky a sáčky. Bavlněné a látkové batohy máme v několika provedeních jak jednobarevné, tak i s designovým potiskem. Díky stahovacímu provedení budou všechny vaše věci v bezpečí a ihned, snadno po ruce. 

 

Látkové tašky PREMIUM

  
Novinkou v našem internetovém obchodě jsou látkové tašky Premium! Jedná se o stylové a velmi pevné provedení s barevným uchem, které je velmi široké a tudíž se vám nebude zařezávat do ramene. V nabídce pro vás máme několik provedení, rozdíl je nejen v barvě, ale i v gramáži bavlny, ze které jsou látkové tašky vyrobeny.  

 

Taška bavlněná s černým uchem   Taška bavlněná černá s červenými uchy   Taška bavlněná s černým uchem silná

 

Taška bavlněná přírodní s modrými uchy   Taška bavlněná černá s modrými uchy   Taška bavlněná přírodní s červenými uchy

 

 

Bavlněné batohy  

Moderní a žádané gymsacky jsou u nás v dostání ze 100% přírodní tkaniny. Bavlněné batohy jsou alternativou klasických tašek pro mladistvé, unosí je ale jistě i dospělí. Kromě bílé, přírodní a černé barvy jsou zde i barevná provedení, či kousky s potiskem, který zaujme na první pohled. Batůžek využijete pro drobnosti, na cvičení i jen tak do města nebo na pláž.

 

BAvlněný batoh na záda černý s potiskem žluté oči   Bavlněný batoh na záda přírodní    Bavlněný batoh na záda černý s potiskem modré oči

 

Bavlněný sáček se zatahováním 15x20cm   Bavlněný batoh na záda červený   Bavlněný sáček se zatahováním 30x45cm

 

 

Látkové tašky

  
V našem sortimentu najdete skladem i klasické látkové tašky. Připraveny jsou jednobarevné varianty v široké škále pestrých barev, ale i klasická bílá nebo černá provedení. Pro ty z vás, kteří se nebojí výstředností máme i velmi líbivé tašky s potiskem, který zaujme vaše okolí. Tašky si můžete vybrat v několika velikostech i v síle gramáže bavlny, ze které jsou vyrobené. Můžeme doporučit i ekologické papírové tašky, kterých najdete v našem obchodě také velké množství! 

 

Bavlněná nákupní taška žlutá   Bavlněná nákupní taška zelená   Bavlněná nákupní taška červená

 

Taška bavlněná s potiskem barevné srdce   Nákupní bavlněná taška KROKODÝL   Bavlněná taška s potiskem KRAB