S příchodem podzimu si zapalte svíčky!

aktualita_09_2018_xobaly

S příchodem podzimu se již dříve stmívá. Pokud máte rádi příjemné a hřejivé přítmí, jsou svíčky naprosto ideální. Navíc udělají krásnou, romantickou atmosféru ve Vašem obývacím pokoji, nebo i na terase!

Svíčky domů i na hřbitov!

Zanedlouho tu bude i svátek všech těch, kteří už tu s námi nemohou být. Tudíž i Vás jistě čeká návštěva ne příliš oblíbeného hřbitova a úděl zapálení svíčky na jejich památku. 

 

Čajové svíčky (cena za 100ks)

Nabízíme klasické čajové svíčky, které se hodí i do Vašich domácích svícnů. Můžete zakoupit jednotlivá balení za skvělou cenu 120,- Kč nebo i velkoobjemové balení. 

Doba hoření: 4 hodiny
počet ks/balíček: 100ks
Počet bal./karton: 10 balení
Čajové svíčky 39x15mm (cena za 100ks)

 

 

Hřbitovní svíčka s víčkem

Hřbitovní svíčka s víčkem

Klasická hřbitovní svíčka i s praktickým víčkem, která vydrží hořet až 60 hodin! Ideální pro uctění památky těch, se kterými tu již nemůžete být. Cena 16,90,- Kč. 

Doba hoření: 60 hodin
Počet ks/karton: 20 ks

 

 

Hřbitovní svíčka velká (cena za 4ks)

Pokud chodíte zapalovat svíčky na hrob pravidelně, jistě se vám vyplatí pořídit větší balení. Nabízíme praktické hřbitovní svíčky v balení po 4 kusech za cenu 29,- Kč. Pořídit můžete výhodně i celý velký karton.

Doba hoření: 23 hodin
počet ks/balíček: 4ks
Počet ks/karton: 30 balíčků
Hřbitovní svíčka velká (cena za 4ks)

 

 

Hřbitovní svíčka malá (cena za 5ks)

Hřbitovní svíčka malá (cena za 5ks)

Pokud vám vystačí klasické malé hřbitovní svíce, můžete využít tuto sadu po 5 kusech v balení. Vydrží hořet cca 12h. využít je můžete například na mši nebo bohoslužbu v kostele. 

Doba hoření: 12 hodin
počet ks/balíček: 5ks
Počet bal./karton: 30 balíčků